Bluesowy rejs - pamięci Tadeusza Nalepy: Koncert J.J. Band

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Jesteście gotowi na rejs po muzycznym świecie Tadeusza Nalepy? W niedzielę, 16 sierpnia, pasjonatów bluesa zapraszamy na wyjątkową podróż inspirowaną postacią i muzyką bluesowego mistrza, Tadeusza Nalepy.

W tym roku ponownie spotykamy się w Porcie Marina i chociaż warsztaty w formie tradycyjnej się nie odbędą, to i tak zapewnimy Wam moc atrakcji. Z całą pewnością nie zabraknie rytmów bluesa, które fanom gatunku zaserwuje J.J. Band.

Zespół w ciągu dziesięciu lat działalności zdobył miano jednej z najlepszych grup bluesowych w Polsce. W 2010 roku wydał autorską płytę "J.J. Band i przyjaciele grają utwory Tadeusza Nalepy – "Blues", uznaną za najlepszą polską płytę bluesową. Podczas koncertu usłyszycie utwory stworzone przez Tadeusza Nalepę - ojca chrzestnego polskiego bluesa, we współczesnych, świeżych aranżacjach.

Publiczność będzie miała okazję się przekonać, że klasyczny materiał sprzed 40 lat ciągle jest aktualny, a w wykonaniach grupy słychać nie tylko szacunek dla mentora polskiego bluesa, ale i entuzjazm, energię oraz wysoki poziom umiejętności młodych muzyków.

Koncert zapewni słuchaczom nie lada atrakcję, a niepowtarzalny klimat wydarzenia od lat tworzą jego wierni sympatycy, którzy cyklicznie przyjeżdżają na puławską imprezę.

Oprócz stałych członków zespołu, na scenie pojawią się także goście specjalni.

J.J. Band w składzie:

Jacek „Jogi” Jaguś – gitara i wokal
Bartek „Boruta” Łęczyński – harmonijka
Piotr Michalak – piano, hammond
Andrzej „Stagracz” Stagraczyński – bass
Bartosz „Mr. Shuffle” Niebielecki – perkusja

Gościnnie zagrają:

Marek Raduli – gitara
Rafał Karasiewicz – piano

Na koncert grupy J.J. Band i Przyjaciele zapraszamy o godz. 19:00 do Portu Marina. Jedyne co musicie zrobić, aby móc przyjść na koncert, to wypełnić interaktywny formularz.

Nie trzeba drukować potwierdzenia, a przy wejściu na teren wydarzenia należy podać swoje nazwisko. Pamiętacie – trzeba się stawić min. 20 minut przed rozpoczęciem imprezy. Ilość miejsc ograniczona.

Zadanie dofinansowane z budżetu Miasta Puławy w ramach projektu „Bluesowy rejs – pamięci Tadeusza Nalepy”.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie domchemika.pl