Bezpłatna platforma do edukacji muzycznej Cybernuta

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Cybernuta - klucz do świata muzyki

Lekcje muzyki dla najmłodszych mogą być świetną zabawą, która nie tylko daje radość, ale także uczy. Takie założenie przyświecało twórcom platformy Cybernuta – darmowej przestrzeni do prowadzenia zajęć z teorii muzyki online.
Czym jest Cybernuta? To platforma, dająca wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzenia lekcji muzyki online dla dzieci (4-10 lat). Projekt powstał w ramach programu Kultura w sieci i ma na celu zainteresowanie najmłodszych ciekawym światem muzyki.
Program kursu z teorii muzyki podzielono na 10 lekcji, wzbogaconych o rozmaite ćwiczenia, piosenki i specjalnie przygotowane animacje i grafiki, co pozwala szybciej i przyjemniej przyswajać nowe wiadomości.
Platforma umożliwia nieustanny kontakt uczniów i nauczyciela za pośrednictwem okna przeglądarki. Dzięki temu wszystkie ćwiczenia są wykonywane w czasie rzeczywistym, a nauczyciel na bieżąco weryfikuje ich poprawność oraz sprawdza postępy ucznia.
Co zyskują dzieci? Ciekawie prowadzone lekcje, nową wiedzę i umiejętności, które pozwolą im na późniejsze kontynuowanie edukacji w szkołach muzycznych lub ogólne pogłębienie zainteresowania muzyką.
Co zyskują nauczyciele? Dodatkowe materiały, wzbogacające standardowe lekcje oraz kompleksowe narzędzie wspierające edukację zdalną.
Cybernuta to przestrzeń, która rozwija zainteresowania muzyczne, sprzyja umuzykalnianiu dzieci oraz kształtuje ich zainteresowania. To wszystko a nawet jeszcze więcej można osiągnąć, nawet nie wychodząc z domu.
Warto zatem poznać darmową platformę i samemu przekonać się już dziś, jak wiele dobrego mogą dać lekcje muzyki najmłodszym.

Start platformy 08.10.2020 roku pod adresem:
https://platforma.cybernuta.pl/
Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na fb: www.facebook.com/cybernuta

tekst: Aleksandra Madej

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.cybernuta.pl