Będzie wyłącznie lepiej – horoskop na 2021 | ONLINE

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Na rok ZOZI patrzymy wyłącznie optymistycznie! I będziemy tak długo powtarzać sobie, że będzie lepiej, będzie lepiej, będzie lepiej – aż zaklęcie to nabierze mocy sprawczej! Tak więc co nas czeka w nadchodzących miesiącach?

MIŁOŚĆ: Rok 2020 odsłonił nam nowe oblicze miłość: romanse balkonowe, love-above-plexi, fetysze jednorazowego użytku, które albo przerodzą się w szczęśliwe związki, albo – spalone na popiół – zasilą glebę Tindera. Osoby samotne niech z nadzieją wyczekują otwarcia restauracji i barów, i przywrócenia instytucji „stolików dla osób bez pary”, a także wprowadzenia w sklepach tzw. godzin dla singli. Między północą a 2 rano wypatrujcie nocnego kupidyna!

PRACA: W 2020 everyday was Friday, w dodatku casual Friday. Teraz jednak najwyższy czas albo przeprosić się z garsonką, albo nauczyć się nosić dres z taką dumą, jakby to był garnitur od Armaniego! A jeśli dotąd niewiele zmieniło się u was w kontekście zawodowym, szykujcie się na zmiany! Rynek sprzyja szczególnie tym, którzy mają kartę rowerową!

ZDROWIE: Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie…

Zapraszamy na improwizowany horoskop (a raczej horroskop, tudzież choroskop) na rozpoczynający się rok! Z mętną precyzją wróża i astrologicznym niedopowiedzeniem spojrzymy w niebo, na dłoń, w magiczną kulę – i powiemy, co może nasz czekać w 2021! Wiemy jedno: W poprzednim roku było już tak kiepsko, że teraz może być wyłącznie lepiej!

Czas trwania spektaklu: 55 minut

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl