Be Together – wrocławski finał! Transmisja ze spektaklu online

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Be Together to twórczy projekt, który zakłada integrację grupy osób z niepełnosprawnościami i osób pełnosprawnych na bazie warsztatów artystycznych.
W ramach finałów w listopadzie oraz grudniu organizatorzy zapraszają na aż trzy wydarzenia – performans i wystawę we Wrocławiu oraz performans w Katowicach.

Każda z edycji, a także ich finały są inne, wyjątkowe, szczególne. To dzięki tematom, które zostają poruszone na warsztatach, okolicznościom, w których spotkania się odbywają i co najważniejsze – dzięki ludziom, którzy tworzą projekt i mają jedne z najcenniejszych chęci: bycia razem i dzielenia się.

Tegoroczna, wrocławska edycja i jej finał pozornie różnią się od poprzednich ze względu na wyjątkowe okoliczności. Tym razem, ze względu na wspólne bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, było to możliwe głównie w przestrzeni wirtualnej, która mimo obaw dała się oswoić, a uczestnicy i organizatorzy skoncentrowali się w niej na tym, co najważniejsze – na człowieku. Bo za każdym kafelkiem na zoomie, za każdym mailem i wiadomością, kryje się wyjątkowy życiorys. Podczas spotkań powstało nagranie, na które wszyscy mogą się czuć zaproszeni.

O czym uczestnicy projektu chcą opowiedzieć publiczności?
O tym, jak doświadczają świat od momentu pierwszego spotkania grupy w marcu tego roku, o byciu razem, o odosobnieniu, o marzeniach i planach na przyszłość. Czas jest niespokojny, nikomu nie jest wygodnie czy łatwo, ale ważne jest, by na chwilę pozwolić się zatrzymać, uspokoić tę burzę i po prostu pobyć razem podczas seansu.

Be Together – integracja i szuka oraz TIFF Center zapraszają na transmisję online ze spektaklu oraz spotkanie z uczestnikami projektu na facebookowym profilu Be Together – integracja i sztuka.

Transmisja będzie dostępna również w Polskim Języku Migowym.

***
Organizator: TIFF Center / Be Together – integracja i sztuka

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Wrocław.

Partnerzy: Concordia Design, Paszek Trans - Paszek Waldemar firma transportowa, Stowarzyszenie „Ostoja” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami, Orion Organizacja Społeczna

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie be-together.pl