Bali odc. 27

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

5
Bali odc. 27

Bali poznaje nowego kolegę - to niewidomy Mateo. Mateo pokaże Balemu, że brak wzroku nie przeszkadza w byciu takim samym jak inne dzieci.


Agatka odc. 06

Mimo protestów Cyryla Agatka podjada z cukiernicy kostki cukru. Z cukiernicy wyskakuje nagle Cukrojad i zaprasza Agatkę do swojego świata, gdzie właśnie odbywa się konkurs na najsmaczniejszy tort. Agatka i Cyryl przenoszą się do świata pełnego słodyczy i pomagają Cukrojadowi zbudować zamek z kostek cukru. Przy tej okazji Agatka objada się pralinkami, wafelkami, ciastkami z kremem, aż w końcu zaczyna ją boleć ząb i brzuszek. Kiedy wraca do realnego świata, Mama musi jej zaparzyć miętę na ból brzuszka i zabrać ją do dentysty...


Baśnie i bajki polskie. Kozucha kłamczucha

Dawno, dawno temu, a może nie tak dawno… Za górami, za lasami, a może gdzieś niedaleko… żyła sobie Gospodyni z Psem Hałaskiem, Kotem Wąsatkiem i z bardzo rozpieszczoną Kozą. Pewnego dnia do drzwi chaty zapukała dziewczynka o imieniu Zazulka. Gospodyni postanowiła przyjąć ją pod swój dach, a Zazulka miała za to paść Kozę. Dziewczynka starała się ze wszystkich sił, przynosiła Kozie smakołyki, zrywała dla niej koniczynę, przynosiła wodę ze strumienia. Jednak wieczorem, gdy Gospodyni zapytała Kozę, czy się najadła, Koza nakłamała, że nic nie jadła i nic nie piła, a boczki spuchły jej z głodu i pragnienia. Drugiego dnia sytuacja się powtórzyła, więc Gospodyni wygnała Zazulkę z domu, jednak na prośbę Psa i Kota postanowiła sprawdzić, czy Koza aby na pewno mówiła prawdę…
Na motywach bajki Janiny Porazińskiej.


Mami Fatale odc. 17

Mami szykuje wielkie przyjęcie, a Psina i Prosię, zamiast pomagać, tylko jej w kuchni przeszkadzają. Czy zapracowana Mami zdąży na czas? Tak - dzięki temu, że jej mali przyjaciele przyprowadzają do domu metalowego Robokucharza ze złomowiska.


Miś Fantazy odc. 03

Czarodziej Prospero nieświadomie budzi tajemniczy kwiat Lunarisa rosnący na Dzikiej Wyspie. Kwiat wypuszcza w powietrze obłok, który z wiatrem dociera do Słonecznej Krainy. Wpada w niego Fantazy i pogrąża się we śnie o Lunarisie, władcy Księżycowej Krainy. Jedynym sposobem, aby obudzić Misia, jest zdobycie przez jego przyjaciół Lotosu Przebudzenia.


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl