Bali odc. 01

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

3
Bali odc. 01

Bali to mały sympatyczny piesek, który ma malutką siostrzyczkę, kochających rodziców i grono oddanych przyjaciół. Tak naprawdę Bali jest podobny do mnóstwa małych dzieci w naszym otoczeniu: chodzi do przedszkola, uczy się od starszych i poznaje świat. W każdym odcinku Bali dowiaduje się nowych rzeczy i uczy nowych umiejętności, zawsze też przekonuje się, że chcieć to móc.

W odc. 1. Bali nie chce rozstać się ze starymi ubraniami, które są wprawdzie na niego za małe, ale ileż niosą wspomnień… Zmieni zdanie, gdy pójdzie do parku i zobaczy tam mnóstwo trzęsących się z zimna śnieżnych bałwanów. Tak, tak, okazuje się, że bałwany też marzną! Przestaną, gdy Bali ubierze je w swoje za małe kurtki, płaszcze i sweterki - teraz wszystkim jest ciepło!


Kuba i Śruba odc. 01

Kuba i Śruba to dwaj sympatyczni rysunkowi bracia, których wyobraźnię zaludniają smoki, księżniczki, wiedźmy i zaczarowane przedmioty.

Czy każdy deszczowy dzień musi być nudny? A od czego jest wyobraźnia? Zwykła łyżeczka może zamienić się w żabkę, żabka w królewnę, a mała gumowa zabawka w straszliwego potwora. Kuba i Śruba wyruszają w pełną niebezpieczeństw podróż na ratunek porwanej przez smoka królewnie.


Baśnie i bajki polskie. Kozucha kłamczucha

Dawno, dawno temu, a może nie tak dawno… Za górami, za lasami, a może gdzieś niedaleko… żyła sobie Gospodyni z Psem Hałaskiem, Kotem Wąsatkiem i z bardzo rozpieszczoną Kozą. Pewnego dnia do drzwi chaty zapukała dziewczynka o imieniu Zazulka. Gospodyni postanowiła przyjąć ją pod swój dach, a Zazulka miała za to paść Kozę. Dziewczynka starała się ze wszystkich sił, przynosiła Kozie smakołyki, zrywała dla niej koniczynę, przynosiła wodę ze strumienia. Jednak wieczorem, gdy Gospodyni zapytała Kozę, czy się najadła, Koza nakłamała, że nic nie jadła i nic nie piła, a boczki spuchły jej z głodu i pragnienia. Drugiego dnia sytuacja się powtórzyła, więc Gospodyni wygnała Zazulkę z domu, jednak na prośbę Psa i Kota postanowiła sprawdzić, czy Koza aby na pewno mówiła prawdę…
Na motywach bajki Janiny Porazińskiej.


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl