BALET wystawa fotografii Piotra Leczkowskiego

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Teatr Druga Strefa | Galeria na piętrze

BALET wystawa fotografii Piotra Leczkowskiego

Piotr Leczkowski urodzony w Warszawie w 1971 r. Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, jednak przy wyborze drogi zawodowej zwyciężyła pasja do projektowania graficznego i fotografii. Od ponad 20 lat zajmuje się grafiką (jako właściciel i dyrektor artystyczny agencji reklamowej Formacja.pl ) oraz fotografią architektury i wnętrz. Od wielu lat zajmuje się również fotografią artystyczną. Jej bohaterami są tancerze, szczególnie tancerze klasyczni. Ma szczęście i wielki honor współpracować z najważniejszymi nazwiskami polskiej sceny tańca, w szczególności członkami Polskiego Baletu Narodowego.

Prace Piotra Leczkowskiego zostały wielokrotnie nagrodzone i wyróżnione na międzynarodowych konkursach fotograficznych. Ostatni sukces to wygrana w Sony World Photography Awards – Poland National Awards 2019 r, – konkursie znanym w branży jako Oscary Fotografii.

Fotografie Piotra zyskują nie tylko uznanie wśród jury konkursów – swoim pięknem pobudzają zmysły zarówno samych tancerzy, jak i osób niezwiązanych z tańcem – prace trafiają do kolekcjonerów sztuki w Polsce i za granicą.

Otwarcie wystawy 1 lipca 2020 g.18.00
Czas trwania wystawy 1 - 31 lipca 2020.
Wstęp symbolicznie płatny 5,00 zł - zalecamy zakup biletów online!

Działalność Teatru Druga Strefa współfinansuje Urząd m. st. Warszawy

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl