BAL U MIKOŁAJA w Pracowni Mikołaja w Restauracji Portofino nad Zalewem Zemborzyckim

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Święty Mikołaj zaprasza na Bal!
Grudzień i święta Bożego Narodzenia już za nami, ale Święty Mikołaj nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! 15 stycznia zaprasza wszystkie dzieci na „Bal u Mikołaja” w Restauracji Portofino nad Zalewem Zemborzyckim. Karnawałowa zabawa dla najmłodszych to kolejny projekt lubelskiej Pracowni Mikołaja, który zasłynął z widowiskowych i uwielbianych przez dzieci spotkań z Mikołajem i jego Elfami.
Karnawałowy styczeń to czas zabawy nie tylko dla dorosłych, ale również dla najmłodszych. W sobotę, 15 stycznia do Restauracji Portofino nad Zalewem Zemborzyckim po raz kolejny zawita Święty Mikołaj, który wraz ze swoimi pomocnikami przygotuje dla dzieci moc atrakcji. W godzinach 12:00 – 15:00 odbędzie się „Bal u Mikołaja”, podczas którego mali goście wezmą udział w warsztatach pieczenia ciasteczek, udekorują karnawałowe maski i zobaczą pokaz magicznego Elfa! Organizatorzy prócz gwarantowanej niezapomnianej zabawy, zapewnią również obiad, poczęstunek i napoje.

Rodzice zachęceni są do przebrania dzieci w karnawałowe ubranka i buty na zmianę, by zabawa w Pracowni Mikołaja była jeszcze przyjemniejsza. Koszt rejestracji w wydarzeniu to 60zł/dziecko, a zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać mailowo (info@pracowniamikolaja.com) lub telefonicznie pod numerem 881 707 585.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com