Bachata Solo

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Zapraszamy wszystkich na naukę zmysłowego tańca prosto z Dominikany w ramach Muzycznej Nocy Nadodrza! Bachata  zaliczana jest do jednych z najbardziej sensualnych tańców, który pozwala na zbudowanie pewności siebie oraz czerpaniu radości ze zmysłowej muzyki. Wyruszymy w podróż po wszystkich stylach, od bardziej łagodnej Bachaty Sensual, po temperamentna Bachatę Dominicanę.

Jak wyglądają zajęcia?

W trakcie zajęć poznamy podstawowe kroki zmysłowej bachaty, a także temperamentnej dominicany,  które wykorzystamy do ułożenia prostego układu przy akompaniamencie sensualnych dźwięków. Uczymy od zupełnych podstaw!

Zabierz ze sobą wygodne buty oraz pozytywną energię i dołącz do grupy!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy: https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/bachata-solo/

..............................................................................................................................................................................................

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl