Akademia małych odkrywców - Niesamowite Materiały

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Odkryjcie z nami tajemnice chemii i fizyki! W najbliższą sobotę zapraszamy dzieci do udziału w pierwszym spotkaniu z cyklu pt. „Akademia małych odkrywców”, podczas będzie można poszerzyć wiedzę i obejrzeć barwne eksperymenty.
Wstęp wolny!

Cykl spotkań edukacyjnych pod hasłem „Akademia małych odkrywców” w Centrum Handlowym Auchan Bielany będzie się składać z 12 comiesięcznych warsztatów. Każde ze spotkań obejmie tematykę z różnych dziedzin nauki, w tym chemii i fizyki. W ciągu roku maluchy poznają m.in. właściwości substancji, zobaczą mikroświat i poszerzą swoją świadomość ekologiczną. Atrakcją cyklu będą eksperymenty oraz ciekawe wynalazki i urządzenia. Każdy, kto weźmie udział w spotkaniu, otrzyma pieczątkę w specjalnym Indeksie małego odkrywcy.

Zebrane pieczątki będzie można potem wymienić na atrakcyjne nagrody.

Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się w sobotę 19 stycznia, mali naukowcy odkryją tajniki pracy w laboratorium. Uczestnicy będą przeprowadzać eksperymenty z substancją mającą -78,5 stopni Celsjusza, czyli suchym lodem i przekonają się, które substancje najszybciej roztapiają lód. Nie zabraknie ciekawostek o sztucznym śniegu i poszukiwania skarbów ukrytych w lodzie.

„Akademie małych odkrywców” odbędą się w godzinach od godz. 12.00 do 18.00. Udział w zabawie jest bezpłatny. Każdy, kto weźmie udział w spotkaniu, otrzyma pieczątkę w specjalnym Indeksie małego odkrywcy. Zebrane pieczątki będzie można potem wymienić na atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszamy!

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.auchanbielany.pl