Agatka odc. 19

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

5
Agatka odc. 19

Agatka, Cyryl i marynarz z książeczki wyruszają z misją ratunkową na biegun północny. Muszą pomóc dwóm małym pingwinom uwięzionym na topniejącej krze lodowej.


Baśnie i bajki polskie. Krawiec Niteczka

W miasteczku Trajdarajda mieszkał Krawiec Niteczka. Pewnego dnia Cyganka powiedziała mu, żeby wyruszył w podróż, bo czeka na niego królestwo i ręka królewny, Niteczka wyruszył więc na spotkanie swojego losu. Po drodze spotkał Stracha na Wróble i odtąd wędrowali razem, aż w końcu przybyli do miasta, nad którym ciągle padał deszcz. Królewna obiecała swoją rękę i królestwo temu, komu uda się zaradzić nieszczęściu. Krawiec Niteczka dostrzegł, że to z powodu wysokiej zamkowej wieży, której iglica rozdarła ogromną chmurę nad miastem. Kazał przynieść wielkie drabiny, wziął igłę i nici, wspiął się pod niebo i… zaszył dziurę w chmurze! Nad miastem zaświeciło słońce, a w nagrodę Krawiec Niteczka poślubił królewnę i został królem.
Na motywach bajki Kornela Makuszyńskiego "O tym, jak krawiec pan Niteczka został królem".


Opowiadania z piaskownicy odc. 01

Seria krótkich historii z życia 5-letniego Tomka, oparta na motywach opowiadań Renaty Piątkowskiej.

W odcinku 1. Tomek po raz pierwszy idzie z mamą do kina.


Pamiętnik Florki odc. 19

W odc. 19. Florka zapada na świnkę. Dowie się przy tej okazji, co to jest choroba zakaźna, co to jest odporność, no i że choroba, nawet tak nieprzyjemna jak świnka, to nie koniec świata.


Podróże kapitana Klipera odc. 08

Kapitan Kliper i małpka Gogo płyną z ładownią wypełnioną owocami na targi w Bambuko. Po drodze natykają się na pułapkę zastawioną przez Szalonego Rogera: fałszywą wyspę. Jak jednak głosi pewne mądre przysłowie: Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada...


Przygody Chrobotka i Kłopotka odc. 13

Kiedy spada pierwszy śnieg, Chrobotkowi i Kłopotkowi zagląda w oczy głód. Żadne ze stworzeń w okolicy nie ma zamiaru dzielić się z nimi swoimi zapasami, ale gdy śnieżna zadyma zniszczy ich domki, Chrobotek i Kłopotek udzielą im schronienia.


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl