Agatka odc. 08

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

5
Agatka odc. 08

Agatka poznaje Papiernika, który zabiera ją do swojego podziemnego świata, w którym Papierniki zmagają się z nękającymi ich szczurami. Agatka odkrywa, że tak naprawdę Papierniki sąsiadują nie ze szczurami, tylko z rodziną Kretów, i że wzajemnie stwarzają sobie problemy. Udaje się jej doprowadzić do porozumienia i przyjaźni Kretów z Papiernikami.


Bali odc. 02

Bali i jego tata idą do supermarketu na zakupy. Nie będą to jednak zwyczajne zakupy: tacie uda się w ich trakcie naprawić sklepowy wózek, a Balemu - maszynę, która obdarowuje dzieci lizakami.


Bali odc. 01

Bali to mały sympatyczny piesek, który ma malutką siostrzyczkę, kochających rodziców i grono oddanych przyjaciół. Tak naprawdę Bali jest podobny do mnóstwa małych dzieci w naszym otoczeniu: chodzi do przedszkola, uczy się od starszych i poznaje świat. W każdym odcinku Bali dowiaduje się nowych rzeczy i uczy nowych umiejętności, zawsze też przekonuje się, że chcieć to móc.

W odc. 1. Bali nie chce rozstać się ze starymi ubraniami, które są wprawdzie na niego za małe, ale ileż niosą wspomnień… Zmieni zdanie, gdy pójdzie do parku i zobaczy tam mnóstwo trzęsących się z zimna śnieżnych bałwanów. Tak, tak, okazuje się, że bałwany też marzną! Przestaną, gdy Bali ubierze je w swoje za małe kurtki, płaszcze i sweterki - teraz wszystkim jest ciepło!


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl