5. Festiwal Teatrów Ulicznych w Toruniu

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Piąta edycja Festiwalu Teatrów Ulicznych to ponad 11 różnorodnych grup artystycznych i ponad 13 oryginalnych wydarzeń plenerowych prezentowanych w przestrzeni publicznej toruńskiego Starego Miasta i nie tylko! Spektakle na otwartym powietrzu zobaczymy od końca czerwca do niemal połowy września. Wystąpią artyści z Polski, ale także i Hiszpanii, Rosji czy Austrii. Znów nie zabraknie akrobacji, sztuki cyrkowej, muzyki na żywo, wyśmienitych strojów i scenografii, rozrywki dla całej rodziny, a także wielu powodów do uśmiechu i zadumy!

Wśród kilkunastu różnorodnych wydarzeń torunianie i turyści 12 lipca zobaczą najnowszą propozycję Voala Company, grupy teatralnej z Hiszpanii, która w 2016 roku zachwyciła wyśmienitym i interdyscyplinarnym spektaklem „Muaré Experience”. Tym razem podczas festiwalu, znów na Błoniach Nadwiślańskich, będziemy świadkiem zjawiskowego „Voala Station” – spektaklu łączącego podniebne akrobacje i muzykę na żywo.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Kultura Dostępna.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie festiwalteatrowulicznych.pl