3. Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Cyrkopole to 3-dniowy festiwal plenerowy organizowany na Psim Polu w ramach Święta Wrocławia. Wydarzenie jest zwieńczeniem całorocznej pracy Centrum Nowego Cyrku działającego w CBK FAMA przy współpracy ze Stowarzyszeniem Kejos. Festiwal ma na celu zaprezentowanie bogactwa artystycznych technik cyrkowych i teatralnych. Trzecia edycja imprezy będzie stanowić przegląd sztuki nowocyrkowej z Europy Środkowo-Wschodniej, charakteryzującej się najwyższym poziomem wykonawstwa oraz poruszającej istotne społecznie tematy.

Na program Cyrkopola złożą się pokazy uliczne, spektakle sceniczne, Otwarta Scena Cyrkowa, Cyrkowy Plac Zabaw z szeroką ofertą animacji i warsztatów dla dzieci i młodzieży, a także warsztaty mistrzowskie przeznaczone dla profesjonalistów. Podczas festiwalu szerokiej publiczności zaprezentują się uczestnicy laboratoriów twórczych działających przez cały rok w CBK FAMA oraz artyści-rezydenci korzystający z Otwartej Przestrzeni Treningowej. Przez Psie Pole przemaszeruje barwna cyrkowa parada prowadzona przez bolesławieckie Glinoludy, w której wezmą udział szczudlarze, żonglerzy, akrobaci, połykacze ognia oraz zwykli mieszkańcy Wrocławia. Całości dopełni świetlna scenografia autorstwa Jarosława Koziary.

Zaangażuj się!
#ZEROWASTE – przynieś starą smycz do Famy lub Mediateki i daj jej nowe festiwalowe życie.
CYRKOWE URBAN KNITTING - wyszydełkuj cyrkowy ciuszek i ubierz swój kawałek miasta!
PARADA-GLINIADA - zaglinuj się i weź udział w paradzie! Możesz też wykonać własny strój cyrkowy i wziąć udział w konkursie.
OTWARTA SCENA CYRKOWA - od tygodni ćwiczysz żonglerkę diabolo lub machasz podpaloną piłką i przed lustrem wypadasz znakomicie, ale nie masz komu się zaprezentować? Zapraszamy!
CYRKOWY PLAC ZABAW - animacje zabawy dla najmłodszych
WARSZTATY MASTERCLASS - warsztaty dla profesjonalistów oraz początkujących artystów zajmujących się nowym cyrkiem.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie fama.wroc.pl