27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Koncerty, mecze, konkursy, szkolenia, wydarzenia sportowe, a przede wszystkim kwesta – to wszystko będzie się działo w Radomiu w ramach 27 Finału WOŚP w Radomiu. Po raz 18 radomski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje Hufiec ZHP Radom Miasto.

Tegoroczny koncert Finału wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się na placu Corazziego przed urzędem. Na niedzielę 13 stycznia sztab Orkiestry przeniesie się do foyer sali koncertowej.

Celem tegorocznego finału będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com