Rozmalowani - wakacje ze sztuką - Kreatywne Wakacje

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 6 do 13 lat.

ROZMALOWANI - to cykl warsztatów, który w niezwykły sposób przybliży nam świat SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ. Wspólnie tworzyć będziemy odkrywać będziemy magię malarstwa. Realizować własne profesjonalne projekty artystyczne. Poznamy różne techniki, narzędzia, będziemy eksperymentować i świetnie się bawić. W planach min. malarstwo wielkoformatowe i miniatura, elementy grafiki warsztatowej, kolaż i obraz na prawdziwym płótnie malarskim! Będziemy malowali z zamkniętymi oczyma, intuicyjnie poddawali się dźwiękom muzyki, ale też wiernie odwzorowywali martwą naturę. Czeka nas prawdziwa malarska przygoda.

Cały cykl warsztatowy zwieńczy wystawa naszych prac.

Już dziś zapraszamy Was na uroczystym wernisaż!

 

PONIEDZIAŁEK
Pierwszy dzień warsztatów „ Rozmalowani” spędzimy poznając różne szalone sposoby malowania. Porozmawiamy też o sztuce współczesnej i przygotujemy projekty naszych obrazów. Każdy z uczestników wykona też własny szkicownik, w którym stworzy pierwsze szkice węglem i ołówkiem.

WTOREK
Drugi dzień spędzimy pod znakiem malarstwa wielkoformatowego. Tego dnia nie zabraknie nam przestrzeni do twórczego wyrażenia siebie. Poddamy się dźwiękom muzyki i stworzymy piękne abstrakcyjne obrazy.

ŚRODA
Kolejny dzień naszych warsztatów pełen będzie różnorodnych technik. Kolaż, grafika, miniatura, a nawet rysunek w przestrzeni. Czekają na nas nietypowe podłoża i narzędzia. Inspiracji poszukamy także w plenerze.

CZWARTEK
Czwarty dzień naszej pracy poświęcimy przede wszystkim na stworzenie obrazu na profesjonalnym płótnie malarskim. Prace zrealizujemy w oparciu o wspólnie przygotowaną martwą naturę, zawierającą wszystko to, co lubimy najbardziej.

PIĄTEK
Ostatni dzień naszych warsztatów to oczywiście przygotowanie wystawy oraz niespodzianek, które będą czekały na naszych gości.

Zwieńczeniem całości będzie WERNISAŻ, na który już teraz serdecznie zapraszamy!

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl