"Pokój numer..." - komedia improwizowana na żywo!

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Co może zdarzyć się przez jeden weekend w hotelu umiejscowionym gdzieś w Polsce, który nawiedzi kilkoro niezwykłych gości? Kogo mogą tam spotkać? Szefa, teściową, byłą żonę, celebrytę, profesora z uczelni... Może dopiero kogoś poznają? A co jeśli przyjadą, by w spokoju napisać książkę, odciąć się na chwilę od znajomych albo... kogoś śledzić, a wszystko potoczy się zupełnie inaczej niż planowali? Zapraszamy was na 90-minutowy niezapomniany weekend w hotelu, który wydarzy się tylko raz, bo wszystko będzie w waszych rękach!

Publiczność zdecyduje (pisząc na otrzymanych od aktorów specjalnych kartach), gdzie będzie mieścił się hotel, do którego zajrzymy, określi jego nazwę, a także stworzy przykładowych gości hotelowych. Z tych propozycji my w drodze losowania wybierzemy kilku bohaterów naszej opowieści, a reszta.... Reszta w rękach Improwizacji! A jak to w tej formie bywa - nie zabraknie zabawnych sytuacji!
A wszystko z muzyką na żywo!
Wspaniała zabawa gwarantowana! :-)

A więc kto ma ochotę na weekend w hotelu?

Uwaga!
Nie wyciągamy widzów na scenę!

Czas trwania spektaklu: 90 minut

Obsada

Katarzyna Gruszewska
Joanna Mazewska
Dorota Jarząbek - Rogaczyk
Agnieszka Senderowska
Tomasz Skutnik

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl