Największe przeboje Budki Suflera-koncert zespołu Budka Band

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Energetyczne show zawsze wyłącznie na żywo w wykonaniu zespołu BUDKA BAND, w składzie: Mariusz Łuczak – perkusja; Kuba Wierzbicki – gitara akustyczna, wokal; Wiesław Markowski – gitara basowa, wokal; Krzysztof Grajczak – gitara elektryczna, wokal; Mirosław Kurek – instrumenty klawiszowe, wokal.
Zespół BUDKA BAND powstał na początku roku 2015. Wkrótce po tym jak Budka Suflera poinformowała oficjalnie o zakończeniu swojej działalności, muzycy z wieloletnim doświadczeniem studyjnym i scenicznym postanowili, że nie pozwolą zapomnieć publiczności o genialnych kompozycjach i największych przebojach Budki Suflera, które stanowią filar polskiej muzyki rockowej i rozrywkowej. Zespół występuje na scenach całej Polski, wykonując utwory Budki Suflera zawsze wyłącznie na żywo. Zespół Budka Band posiada rekomendację byłych członków Budki Suflera, o czym wspominają wielokrotnie w oficjalnych wypowiedziach. Wysoki poziom artystyczno-muzyczny zespołu jest gwarancją dobrej zabawy, oraz niezapomnianych wrażeń i wzruszeń dla publiczności w każdym wieku.
BUDKA BAND to: - Zwycięzcy II Sufler Rock Festiwalu w Piekarach Śląskich. - Zdobywcy nagrody specjalnej ufundowanej przez jurorów: Mietka Jureckiego i Tomasza Zeliszewskiego - (ex Budka Suflera). - Rekomendacja byłych członków Budki Suflera.
Miejsce: scena plenerowa MOK - skwer im. św. Jana Pawła II, w razie deszczu - sala widowiskowa MOK.

UWAGA! NOWE ZASADY UDZIAŁU W WYDARZENIACH.
W związku z wdrożonymi procedurami dotyczącymi organizacji imprez kulturalnych w czasie pandemii COVID – 19, w koncercie może wziąć udział maksymalnie 150 osób w plenerze i 90 osób w sali widowiskowej MOK. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w PROCEDURACH BEZPIECZEŃSTWA, dostępnych na stronie www.mokjozefow.pl oraz aktualnych zaleceń GIS.
WSTĘP NA KONCERT możliwy będzie po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną i po wypełnieniu kwestionariusza zdrowia, dostępnych na stronie www.mokjozefow.pl.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.mokjozefow.pl