„Droga do sławy” – trzy taneczne filmy już w październiku!

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza do udziału w trzech projekcjach filmowych, których motywem przewodnim jest taniec i niełatwa droga młodych adeptów tej sztuki do realizacji swych marzeń i pasji. „Roztańczony” cykl „Droga do sławy” jest częścią programu 6. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej. Pokazy filmowe odbędą się w środy - 7, 14 i 21 października 2020 o godz. 18.00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu. Wstęp wolny.

Wstęp na projekcje możliwy tylko z bezpłatnymi wejściówkami (po 50 wejściówek na każdy film do odbioru w Informatorium Zagłębiowskiej Mediateki – poziom I, w godz. otwarcia placówki. Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki).

Przypominamy o obowiązkowych maseczkach, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu.

Gdzie można sprawdzić repertuar?
• Na plakatach i ulotkach w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11).
• Poprzez wysyłany regularnie newsletter (link do zapisu znajduje się na górze oraz na dole witryny).
• Poprzez wpisanie aktualnego hasła po kliknięciu na plakat lub slider reklamujący cykl „Droga do sławy” na www.biblioteka.sosnowiec.pl Pytania o hasło prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 693 266 411 lub do dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP. Podane hasło obowiązuje przez cały rok!
Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

Uprzejmie informujemy, że wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność! Przypominamy, że w Auli Zagłębiowskiej Mediateki obowiązuje całkowity zakaz jedzenia i picia.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl