“Co powie Pompik?” – warsztaty komiksowe z Tomaszem Samojlikiem

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Drodzy Rodzice, Dziadkowie!
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty komiksowe z Tomaszem Samojlikiem – autorem komiksów i książek dla dzieci, a oprócz tego naukowcem i pracownikiem Instytutu Biologii Ssaków Polskiej Akademii Nauk w Białowieży, zajmującym się zawodowo badaniem historii przyrodniczej Puszczy Białowieskiej. Jego seria książek o Żubrze Pompiku cieszy się ogromną popularnością. Czekamy na Was podczas fantastycznych warsztatów plastycznych połączonych ze spotkaniem literackim.

Drodzy Wielbiciele Komiksów!
Wybierzcie się z nami w głąb Puszczy Białowieskiej! Przygoda nie zna granic, a podczas warsztatów spotkacie w Lublinie prawdziwego żubra! Poznacie dzikie zwierzęta i zjawiska przyrodnicze. Nikt nie opowie Wam o tym lepiej niż Tomasz Samojlik!

Czy naukowcem jest się od urodzenia? Czy talent dziedziczy się w genach? Na Wasze trudne (jak i proste) pytania związane ze swoją pracą, pasją i oczywiście przyrodą odpowie nasz gość. Zapraszamy wszystkich małych, średnich, jak i dorosłych tropicieli przygód i miłośników przyrody.

Wydarzenie dostosowane do osób ze specjalnymi potrzebami: tłumacz PJM, miejsce dostosowane do osób z dysfunkcjami ruchowymi, obecność asystentów ON. Zapotrzebowanie na asystentów i tłumacza należy zgłaszać w formularzu rejestracyjnym minimum 7 dni przed wydarzeniem.

Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu “Ojce i Dziatki – festiwal dostępny dla każdego dziecka” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Kultura dostępna 2021.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie ojceidziatki.pl